Contact

Wilt u meer weten over The Tall Ships Races Harlingen 2018? Heeft u een vraag of opmerking? Neem gerust contact met ons op.

Bezoekadres:
Zuiderhaven 79A
8861 CM Harlingen
Nederland

Postbus 3, 8860 AA Harlingen
Volg ons
KvK-nummer: 51471000 BTW-nummer: 850035569 B.01

Stuur een bericht

Gebruik onderstaand contactformulier om een vraag te stellen, opmerking te maken of suggestie te doen. Wij nemen dan zo snel mogelijk contact met je op.

  • Is verplicht *

 


Cor Boots
Projectdirecteur
E-mail: cor@harlingensail.com

Louise Visser
Office manager
E-mail: louise@harlingensail.com

Tjimka Bakker
Hoofd communicatie
E-mail: tjimka@harlingensail.com

Dennis Schoot
Social media & Communicatie
E-mail: dennis@harlingensail.com

Eileen Griek
Communicatie
E-mail: eileen@harlingensail.com

Henk Emmink
Hoofd liason
Email: henk@harlingensail.com

Femke van Straten
Manager hospitality
E-mail: femke@harlingensail.com

Marion Verruijt
Assistent office manager
E-mail: marion@harlingensail.com

Deel deze pagina: